Київ, Україна пн-сб з 10:00 до 19:00

Монтаж систем опалення, водопостачання і каналізації – основний профіль роботи нашої компанії, усі види робіт, які ми вміємо виконувати, і виконуємо із задоволенням з 1996 року. Приорітетні напрямки — монтаж високотехнологічних систем опалення на основі  повітряних, геотермальних, гібридних теплових насосів, конденсаційних та піролізних котлів, сонячних колекторів.

Ми завжди готові Вам допомогти!
За телефонами
  • 067 799-53-77
  • 063 155-88-81
У нашому офісі м. Київ, вул. Охтирська, 6-Б
пн-сб з 10:00 до 19:00
По email info@barrakuda.com.ua

Монтаж систем опалення Монтаж теплових насосів

icon Монтаж сучасних систем опалення

Сучасна система опалення – це поєднання розумної вартості, комфорту в теплозабезпеченні будинку та максимально можливої на сьогоднішній день економічності.

icon Монтаж теплових насосів

Теплові насоси міцно зайняли верхню позицію серед систем опалення, з максимальною економічністю, високим рівнем комфорту і безпеки.

icon Модернізація систем опалення

Високі ціна на паливо не дозволяють використовувати застарілі системи опалення. Скоротити вжиток палива допоможе комплекс заходів із модернізації системи опалення.

icon Сервісне обслуговування

Сучасне опалювальне обладнання всіх виробників має експлуатуватися тільки за умови регулярного сервісного обслуговування.

icon Продаж обладнання

Пропонуємо обладнання провідних виробників опалювальної техніки, надійно забезпечене гарантійним та сервісним обслуговуванням.

Монтаж сучасних систем опалення

З 1996 року ми створюємо надійні, комфортні системи опалення з максимальною енергоефективністю, яку на сьогоднішній день можуть забезпечити доступні технології. Одними з перших ми почали широко застосовувати конденсаційну техніку, теплові насоси, сонячні колектори. Обираючи нас, Ви отримаєте весь комплекс професійних інженерних послуг: проектування, монтаж, пуско-наладка, гарантійне та сервісне обслуговування, післягарантійний супровід протягом усього періоду експлуатації. Такий підхід гарантує надійне забезпечення будинку теплом на довгі роки.Чому, обираючи Нас, Ви отримаєте кращу систему опалення?

Професіоналізм

Досвід роботи з 1996 року і більш ніж 600 встановлених опалювальних систем в Україні, в тому числі системи опалення на теплових насосах та сонячних колекторах.

Максимальна ефективність

Використовуючи найефективніше опалювальне обладнання в комплексі з сучасною автоматикою, ми створюємо економічні та комфортні системи опалення.

Повний комплекс

Системи опалення, водопостачання та каналізації – наш повний комплекс інженерних систем з одних рук з гарантією загальної працеспроможності.

Повний супровід

Проектування, монтаж, пуско-наладка, сервісне обслуговування, гарантійне та післягарантійне обслуговування протягом усього терміну експлуатації.

Вигідна ціна

Як дилери виробників найкращого опалювального обладнання, ми запропонуємо найліпші ціни, а також, завдяки досвіду, оптимальну конфігурацію системи опалення. Давайте знайомитись!

Домовитись про зустріч, замовити СВОЮ систему опалення: (067) 799-53-77

Монтаж теплових насосів

  • Геотермальні
  • Повітряні

Геотермальні теплові насоси це безкомпромісний варіант систем опалення з максимально можливою економічністю, високим рівнем комфорту і безпеки. Така система буде ефективна як взимку, так і влітку, що забезпечить власнику безпечне і дешеве опалення на багато років. У поєднанні з фотогальванічної енергетичною установкою, геотермальний тепловий насос забезпечить безкоштовне опалення.
Довіряйте монтаж теплових насосів тільки професіоналам.

Повітряні теплові насоси – чудовий компроміс високого коефіцієнта перетворення в основній температурній зоні нашого регіону та меншої вартості, оскільки відсутні зонди, а також немає потреби в проведенні бурових робіт. Повітряні теплові насоси нового покоління забезпечують ефективне опалення, нагрів басейну, приготування гарячої води, активне охолодження влітку. Застосовуються як при створенні нової економічної системи опалення, так і при реконструкції старої.Чому, обираючи Нас, Ви отримуєте тепловий насос на довгі роки?

Досвід

Ми першими на Україні почали встановлювати теплові насоси. Наші досягнення – це понад 30 встановлених систем різноматної потужності, а також каскадні системи.

Максимальна ефективність

Досвід, жорстке дотримання норм проектування та монтажу дозволяють створювати складні системи опалення на теплових насосах з максимальним коефіцієнтом перетворення.

Повний супровід

Проектування, монтаж, пуско-наладка, сервісне обслуговування, гарантійне та післягарантійне обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Так гарантується працеспроможність на багато років.

Безкоштовне проектування

Проектування наживо, з урахуванням індивідуальних властивостей проекту згідно з технологічними вимогами проектування теплових насосів.

Вигідна ціна

Як зменшуємо ціни? За рахунок дилерських знижок на обладнання, а також за рахунок гуртових знижок на бурові роботи; з допомогою оптимальної конфігурації системи; з використанням заміни елементів на дешевші, якщо характеристики не змінюються.

Домовитись про зустріч, оглянути діючі системи: (067) 799-53-77

Модернізація систем опалення

Високі ціни на паливо не дозволяють використовувати застарілі системи опалювання. Зменшити споживання палива допоможе комплекс заходів модернізації системи опалювання. Під час модернізації головною задачею є визначення вибору допустимих заходів, що забезпечать максимальну економічність системи. Ми запропонуємо найефективніші рішення.Чому, обираючи Нас, Ви отримаєте більший ефект стосовно збільшення економічності та комфорту?

Професіоналізм

18-річний досвід та понад 600 встановлених систем опалення в Україні, а також системи опалення на теплових насосах та сонячних колекторах включно.

Максимальна ефективність

Застосовуючи комплекс заходів, допустимих в конкретному випадку, ми прагнемо максимальної економічності. Ефективне обладнання, оптимальні схеми в комплексі з сучасною автоматикою.

Повний супровід

Проектування, монтаж, пуско-наладка, сервісне обслуговування, гарантійне та післягарантійне обслуговування протягом усього періоду експлуатації.

Безкоштовне проектування

Безкоштовне проектування, проектування наживо, а не програмно, з урахуванням індивідуальних особливостей проекту та вимог Замовника, згідно з усіма діючими нормами.

Вигідна ціна

Як дилери виробників найкращого опалювального обладнання, Ми запропонуємо найліпші ціни і, дякуючи досвіду, оптимальну конфігурацію модернізації системи опалення. Давайте знайомитись.

Домовитись про зустріч, замовити модернізацію СВОЄЇ системи опалення: (067) 799-53-77

Сервісне обслуговування

Сучасне опалювальне обладнання має експлуатуватися тільки за умови регулярного сервісного обслуговування. Ця вимога є обов’язковою для всіх виробників опалювальної техніки. Тільки в цьому випадку обладнання забезпечується гарантією і, що найголовніше, буде працювати безпечно, надійно, з високим ККД.


Чому Вам краще звернутись в Наш сервісний центр?

Професіоналізм

Отримані навчання та практичні семінари за усіма групами обладнання, що обслуговується, з виданням сертифікатів та ліцензій на ремонт і сервісне обслуговування торгових марок BUDERUS, VIESSMANN.

Сервісне обладнання

Наявність необхідного інструменту, витратних матеріалів, сервісних програм та діагностичного обладнання, необхідного для виконання усіх видів сервісного обслуговування та ремонту.

Наявність запчастин

Повне забезпечення усіма оригінальними запчастинами для актуальної лінії опалювального обладнання BUDERUS, VIESSMANN.

Швидке реагування

Наявність спеціалізованого транспорту та досвідченого штату інженерів забезпечує швидкий виїзд, професійну діагностику та усунення несправностей.

Вигідна ціна

Невисокі доступні транспортні тарифи та можливість вибрати варіант обслуговування як одноразово, так і на весь рік, влаштує всіх.

Поставити питання, викликати сервісного інженера: (063) 298-15-24

Продаж обладнання

Пропонуємо обладнання провідних виробників опалювальної техніки, надійно забезпечене гарантійним та сервісним обслуговуванням. Ефективність та надійність перевірена під час монтажної роботи на наших об’єктах.


Чому, купуючи у Нас, Ви придбаєте найкраще обладнання за кращу ціну?

Ефективність ↔ Ціна

Представляємо найефективніше опалювальне обладнання з найкращим співвідношенням Ціна – ефективність.

Гарантія, сервіс

Пропонуємо тільки опалювальне обладнання, забезпечене надійною сервісною та гарантійною підтримкою, що представлена на ринку не менше 5 років.

Оптимальний вибір

Підберемо й запропонуємо найкращий варіант обладнання, що найкраще відповідає Вашому бюджету та вирішує Ваші задачі.

Професійна підтримка

Під час купівлі надамо схеми підключення котлів та автоматики, розрахунок та підбір радіаторів теплової потужності, при нагоді проведемо монтаж.

Вигідна ціна

Як ділери основних торгових марок опалювального обладнання, при близькому спілкуванні ми можемо запропонувати кращі ціни, враховуючи специфіку роботи як з кінцевим споживачем, так і з підрядниками.

Перевірити наявніть, узнати про можливу знижку: (067) 799-53-77