Київ, Україна пн-сб з 10:00 до 19:00

Акція на професійний монтаж економічних опалювальних систем

Акція на професійний монтаж економічних опалювальних систем із використанням високоефективних котлів й сучасної автоматики:
– газових одноконтурних , а також одноконтурних конденсаційних котлів;
– твердопаливних і піролізних котлів;
– електрокотлів з плавним регулюванням потужності;
– геотермальних, повітряних теплових насосів і сонячних колекторів;
Надається налаштована опалювальна система з гарантійним і сервісним обслуговуванням, а  також із післягарантійною підтримкою протягом усього періоду експлуатації. Увесь комплекс послуг від проектування, монтажу, обслуговування і сервісу  – з одних рук, що гарантує довгу й надійну роботу системи.
В межах акції включено знижки на усі групи обладнання, безкоштовний розрахунок технологічного проекту, передбачено дворічний гарантійний термін на монтажні роботи, повернення коштів за ліквідний залишок матеріалів. Запрошуємо оглянути діючі опалювальні системи Вашого формату. Акція діє на території України.

Акція на монтаж повітряних і геотермальних теплових насосів

Акція на професійний монтаж систем опалювання на геотермальних і повітряних теплових насосах:

  1. на геотермальних теплових насосах із постійним коефіцієнтом перетворення COP 4-4.5 (максимальна ефективність) виробництва VIESSMANN, VAILLANT, BUDERUS (Німеччина), NIBE (Швеція). Теплові насоси оснащені гарантійними, заводськими зондами із терміном служби 100 років.
  2. на повітряних теплових насосах MITSUBISHI ZUBADAN (Японія) – бездоганний компроміс високого коефіцієнта перетворення в основній температурній зоні нашого регіону і більш демократичної вартості. Середньорічний COP 3-3.

В межах акції зменшено ціни на бурові роботи, збільшено знижки на усі групи обладнання,  безкоштовний розрахунок технологічного проекту, повернення грошей за ліквідні залишки, гарантійне й післягарантійне обслуговування. Надається налаштована опалювальна система з гарантійним і сервісним обслуговуванням, а  також із післягарантійною підтримкою протягом усього періоду експлуатації. Все від проектування, монтажу, наладки, сервісу і експлуатаційного супроводу  – з одних рук, що гарантує надійну роботу системи на довгі роки. Запрошуємо оглянути діючі системи опалення на теплових насосах різної потужності. Акція діє на території України.