Київ, Україна пн-сб з 10:00 до 19:00

Загальне правило з опалювальних систем

Категорія: Системи опалення

Зменшення вартості опалювальної системи, залежної від її оптимальної конфігурації,  приводить до збільшення витрат на енергоносії за повсякденної експлуатації. Використання ефективних теплогенераторів із сучасною автоматикою збільшує рівень вартості системи, але й дозволяє суттєво зменшити  витрати під час експлуатації і підвищити комфорт.

Спільне правило для гарячого водопостачання

За набагато меншого бюджету у порівнянні із опалювальною системою система ГВП забезпечує внесок в комфортне проживання в будинку. Основне правило гарячого водопостачання – пріоритет над задачею опалення. Тільки забезпечуючи будинок гарячою водою, система переходить в режим опалення.

Загальне правило для каналізаційних систем

Безвідмовна працездатність каналізаційної системи, відсутність неприємних запахів залежить в більшій мірі не від використовуваного трубного обладнання, а від правильного проектування і жорсткого дотримання технологічних норм під час монтажу каналізаційної системи.

Основна перевага теплового насоса

Категорія: Теплові насоси

Основна характеристика теплових насосів —  коефіцієнт перетворення (COP), який в залежності від режиму роботи знаходиться в діапазоні від 4 до 5. Це означає, що тепловий насос, споживаючи 1 кВт електричної енергії, передає опалювальній системі 4 -5 кВт теплової енергії. Ця характеристика робить тепловий насос найбільш ефективним теплогенератором на сьогоднішній день, але вимагає високого професіоналізму в проектуванні і монтажі таких систем, щоби домогтися паспортного коефіцієнту перетворення.

Основне правило геліосистем

Категорія: Геліосистеми

Основний принцип застосування сонячних систем: геліосистеми призначені для сумісної роботи з основним теплогенератором, повністю або частково замінюючи його, якщо дозволяє сонячна активність. Таким чином, сонячна енергія заміщує паливо основного теплогенератора, забезпечуючи істотну економію.

Які заходи можуть зробити систему більш економічною?

Більшість з існуючих опалювальних систем створювались з використанням газових котлів, тому найбільш актуальним є питання модернізації саме газових котелень. В залежності від опалювальної площі будинку і від існуючої системи підхід до модернізації системи опалювання може бути абсолютно інакший. Але можна виокремити основний комплекс заходів, що спричинять суттєве зменшення витрат на опалення, а за необхідності дозволять повністю відмовитись від користування газом. По-перше, заміна старого газового котла на конденсаційний з погодозалежною автоматикою, з максимальним на теперішній день ККД серед газового обладнання. По-друге, встановлення дублюючого теплогенератору на іншому виді палива. Не допускаючи переходу на дорожчий газовий тариф, він одразу суттєво зменшить витрати на опалення. По-третє, застосування в якості дублюючого теплогенератору повітряний або геотермальний тепловий насос дозволить повністю відмовитись від використання газу, зберігаючи при цьому максимальний комфорт і економічність.