Київ, Україна пн-сб з 10:00 до 19:00

Найефективніше опалювальне обладнання, неодноразово перевірене в експлуатації

Радіатори опалення

Сталеві панельні радіатори – основний тип радіаторів, застосовуваних в сучасних системах опалення. Мале водонаповнення, надійна моноблочна конструкція, високі конвективні характеристики, естетичний зовнішній вигляд, можливість нижнього підключення, широкий ряд типо-розмірів і демократична вартість — ось основні достоїнства сталевих панельних радіаторів.

Перейти: Радіатори опалення
Газові двоконтурні котли

Газові двоконтурні котли — найбільш економічний варіант забезпечення квартири або ж невеликого будинку опаленням і гарячою водою. Двоконтурні котли забезпечують базовий рівень комфорту й економічності в опаленні, а також початковий рівень під час забезпечення гарячою водою. Простота монтажу, невисока вартість, компактність обладнання дозволяють застосовувати двоконтурні котли в невеликих системах опалення.

Перейти: Газові двоконтурні котли
Газові одноконтурні котли

Одно контурні котли використовуються разом із бойлером непрямого нагріву, в якому відбувається приготування гарячої води. Одноконтурні котли забезпечують базовий рівень комфорту й економічності в опаленні, а також базовий рівень під час забезпечення гарячою водою. Приготування гарячої води в бойлері непрямого нагріву забезпечує отримання гарячої води за першою вимогою з постійною температурою і в необхідній кількості. Одноконтурні котли застосовуються в квартирах або ж у невеликих будинках з вимогою комфортного користування гарячою водою.

Перейти: Газові одноконтурні котли
Конденсаційні одноконтурні котли

Конденсаційні одноконтурні котли, що застосовуються з бойлером непрямого нагріву, є основним типом газового котла, вживаного у сучасних системах опалення. Найвищий ККД у газових котлах, погодо залежна теплогенерація, висока надійність й тривалий термін служби, можливість роботи при умовах малого тиску газу, все більш конкурентні ціни забезпечили застосування конденсаційних котлів у системах опалення від початкового до елітного рівня. Тільки конденсаційні котли можуть забезпечити високий рівень комфорту, економічність системи й розумну вартість.

Перейти: Конденсаційні одноконтурні котли
Газові напольні котли

Газові напольні котли з атмосферним пальником відрізняються своїм тривалим терміном служби, оскільки мають чавунні теплообмінники. Тільки нещодавно характеристика в поєднанні із загальною надійністю забезпечували напільним котлам широке розповсюдження. Але відсутність модуляції потужності й пов’язане із цим високе споживання газу все більше обмежують використання напільних котлів із атмосферним пальником.

Перейти: Газові напольні котли
Твердопаливні котли

Твердопаливні котли широко застосовуються у сучасних системах опалення, оскільки дозволяють забезпечити високу економічність і відмовитись від використання газу (або ж суттєво знизити об’єм його споживання). Тип котла і схема його підключення вибираються в залежності від того, як буде використовуватися твердопаливний котел: як теплогенератор частого використання або як резервний із використанням у аварійних випадках.

Перейти: Твердопаливні котли
Електрокотли

Електрокотли завдяки невисокій вартості й можливій автоматизації запуску широко використовуються у сучасних системах опалення. Як правило, електрокотли застосовуються у якості резервних котлів або ж у якості котлів догрівачів, оскільки вартість опалення за звичайними тарифами є достатньо високою. Застосування спеціальних пільгових тарифів дозволяє використовувати електрокотли і в якості основних теплогенераторів.

Перейти: Електрокотли
Сонячні колектори

Регіон України дозволяє ефективно використовувати сонячні системи для забезпечення гарячого водопостачання і підтримки нагрівання басейну. З кожним роком сонячні колектори стають все більш ефективними і більш доступними, що дозволяє зменшити терміни окупності системи. Установка геліосистеми для підтримки гарячого водопостачання в повній мірі забезпечить гарячою водою у весняно-літньо-осінній період.

Перейти: Сонячні колектори
Трубне обладнання

Трубне обладнання – одна з найважливіших частин опалювальної системи, від якої в першу чергу залежить надійність і безаварійна робота опалювальної системи. У сучасних системах трубне обладнання, як правило, ховається у стяжку підлоги, що не уможливить у майбутньому провести заміну трубного обладнання у разі постійних порушень герметичності.

Перейти: Трубне обладнання