Київ, Україна пн-сб з 10:00 до 19:00

Електрокотли — особливості застосування

Використовуючи електрокотли, в першу чергу, необхідно здобути пільговий тариф на електроенергію (найменший тариф, коли не використовується газ) або встановити дво- чи трьохтарифний лічильник. Без цих умов опалення від електрокотлів буде невиправдано дороговартісним.  По-друге, необхідно подбати про забезпечення будинку необхідною електричною потужністю, що дозволить електрокотлам зігріти будинок. Для електрокотлів потужністю більше 8 Квт необхідна трьохфазна напруга. Які характеристики електрокотлів є найбільш важливими? Плавне збільшення потужності, її модуляція (автоматичне підключення необхідної кількості тенів), дозволяє збільшити економічність системи та уникнути сильних сильных скачків напруги в мережі будинку. Дуже зручно мати електронне обмеження потужності електрокотла, наприклад, під час будівництва або під час роботи від генератора.  Сучасні котли легко автоматизуються на запуск і можуть працювати в автономному режимові. За необхідності електрокотли можуть гарантувати комфортне приготування гарячої води в бойлері непрямого нагріву. Можливе підключення провідних та безпровідних кімнатних термостатів. Всі ці вимоги задовольняють котли KOSPEL (Польща), що мають демократичну вартість, ККД 99,4 %, надійність та відмінну якість.

Електрокотел KOSPEL EKCO. LFz і EKCO.L1Nz

Польша
Купити електрокотел KOSPEL EKCO
 • Опис
 • Переваги
 • Технічні характеристики

KOSPEL EKCO.LFz (однофазні моделі до 8 Квт) та EKCO.L1z (трьохфазні моделі до 36 кВт) — це котли з електронним управлінням, що забезпечують комфортний рівень опалення і, за необхідності, приготування гарячої води в бойлері непрямого нагріву. Для забезпечення функцій приготування гарячої води необхідні датчик температури бойлера та трьохходовий переключальний клапан з сервоприводом, що не входять до комплекту постачання.

Нагрівальний вузол котла має підвищену надійність і складається з шести нагрівальних елементів, що розташовані в захисному мідному корпусі. Така конструкція гарантує шестиступінчате регулювання потужності, уникаючи навантажень на мережу. Автоматика котла, аналізуючи температуру в приміщенні кімнатним термостатом, вмикає котел на необхідну потужність. Зміна потужності відбувається шляхом плавного вмикання необхідної кількості нагрівальних елементів, що збільшує рівень економічності котла. За підключення нагрівальних елементів відповідальний електронний вузол потужності, що забезпечує безшумну та надійну комутацію. Є можливим електронне обмеження потужності котла шляхом обмеження кількості застосовуваних нагрівальних елементів. Котел оснащений системою захисту від перегрівання, системою контролю протоку, системою механічного та магнітного очищення теплоносія, запобіжним клапаном та автоматичним повітровідвідником.

 • Котел – один із найбільш сучасних пристроїв свого типу в Європі.
 • Надійний, якісний котел із комплектуючими найвищої якості.
 • Автоматичне регулювання потужності.
 • Шість ступенів регулювання з можливістю обмеження максимального.
 • Надійний нагрівальний вузол на нагрівальних елементах в мідному захисному корпусі.
 • Комутуючий вузол потужності на напівпровідникових елементах вмикання, що забезпечує тиху та надійну роботу.
 • Можливість роботи котла на ГВП.
 • До комплекту входить електронний кімнатний щотижневий програматор.
Потужність EKCO.LFz (220 в) 4, 6, 8 кВт
Потужність EKCO.L1z (380 в) 4, 6, 8, 12, 15, 18, 21, 24, 30, 36 кВт
Модуляція потужності Шість ступенів.
Регулювання температури теплоносія 40–85°С
Габарити висота×ширина×глибина (мм) 660×380×175
Вага 16 кг
ККД 99,4%

Електрокотел KOSPEL EKCO. RF і EKCO.R

Польша
Котел Kospel ekco_r1 купити
 • Опис
 • Переваги
 • Технічні характеристики

KOSPEL EKCO.RF (однофазні моделі 4; 6 Квт) і EKCO.R (трьохфазні моделі до 24 кВт)— це спрощені версії котлів с установленням температури теплоносія ручним поворотним регулятором.  Кімнатний регулятор, що входить до комплекту постачання, контролює температуру приміщення і, за необхідності, вмикає чи вимикає котел. Під час включення котла збільшення навантаження відбувається плавно (6 нагрівальних елементів вмикаються з тимчасовою затримкою), без стрибкоподібних навантажень на мережу. В котлі відсутня можливість обмежувати потужність шляхом відключення довільної кількості ступенів. Перемикач потужності на корпусі дозволяє обмежувати потужність котла на  2/3 від номінальної. Нагрівальний блок має вигляд колби, з шістьма нагрівальними елементами. Блок і нагрівальні елементи виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Комутація нагрівальних елементів відбувається за допомогою вузла потужності, який складається з електронних напівпровідникових елементів включення, що забезпечує надійну і безшумну роботу котла. Котел оснащений усіма необхідними захисними системами. Система відсліжування протоку забезпечує автоматичне відключення нагріву за умов недостатньої величини протоку. Термічний вимикач уберігає котел від аварійного перегрівання. В котлі встановлено клапан безпеки на 0,3 МПа та автоматичний повітровідвідник. Фільтр з магнітним вкладишем входить до комплекту постачання і встановлюється на подаючу лінію котла. Фільтр здійснює механічне та магнетичне очищення теплоносія.

 • Надійний якісний котел з комплектуючими європейського рівня.
 • Під час включення потужність зростає повільно, без навантаження на мережу.
 • Можливість зменшення потужності котла на 2/3 від номінальної.
 • Теплообмінник та нагрівальні елементи з високоякісної сталі мають тривалий термін служби.
 • До комплекту входить кімнатний термостат.
Потужність EKCO.LFz (220 в) 4, 6 кВт
Вибір часткової потужності 2/3 від номінальної
Регулювання температури теплоносія 30–85°С
Габарити висота×ширина×глибина (мм) 660×380×175
Вага 18 кг
ККД 99,4 %