Київ, Україна пн-сб з 10:00 до 19:00

Напольний газовий котел — особливості застосування

За типом пальника напольні газові котли можна розподілити на котли з атмосферними пальниками та на котли із пальниками з наддувом. Для забезпечення гарячого водопостачання застосовуються з бойлером непрямого нагріву.

Газові напольні котли з чавунним теплообмінником та з атмосферним пальником отримали широке розповсюдження завдяки високій надійності та тривалому терміну експлуатації. Названі характеристики актуальні і зараз, але високі показники споживання газу кардинально змінюють ситуацію, особливо в котлах з потужністю 60 кВт і вище. Це зумовлено конструкцією котла, оскільки пальник немає модуляції потужності, температура котлової води підтримується циклами включення — виключення пальника. Конструктори спробували частково вирішити цю проблему, створюючи двоступінчатий пальник, в якому перший ступінь налаштовується на 60% загальної потужності пальника. Таким чином, двоступінчатий пальник, який має двоступінчате регулювання потужності, буде більш енергоефективним у порівнянні з одноступінчатим пальником і все одно буде програвати пальникові з моделюючою потужністю.

Газовий котел Viessmann Vitogas 100F одноступінчатий пальник 29, 35, 42, 48 и 60 кВт

Німеччина
VIESSMANN Vitogas 100F купить
 • Опис
 • Переваги
 • Технічні характеристики

Газовий котел Vitogas 100-F — це оновлення 2007 року найбільш популярної серії котлів Vitogas 050. Vitogas 100-F — атмосферний газовий низькотемпературний водонагрівальний котел. Оснащений одноступінчатим стрижневим пальником з нержавіючої сталі з частковим попереднім змішуванням. Характеризується високою безпекою займання та м’яким, безшумним процесом розпалюванням. Висока експлуатаційна надійність і тривалий термін служби зберігаються за рахунок конструкції з високоякісного спеціального сірого чавуна з лускатим графітом і з низькою теплонапруженістю котлового блоку. В комплекті реле контролю газового тиску для блокування роботи котла за умови відсутнього або низького газового тиску і автоматичного вмикання після відновлення робочих параметрів газопостачання. Нормативний ККД: 93 %. Котел Vitogas 100-F відповідає вимогам стандарту «Блакитний ангел». Компактність конструкції і невелика вага полегшують транспортування котла. Комфортне обслуговування завдяки контролерам Vitotronic. Також контролери Vitotronic дозволяють створювати каскад з двох котлів Vitogas 100F і повноцінно ними керувати. Пропонується і в складі пакетних пропозицій, які передбачають загальне зниження ціни.

 

 • VIESSMANN – один з найбільших і заслуговано відомих виробників опалювальної техніки.
 • Відпрацьована до дрібниць модель котла, що постійно модернізується.
 • Дуже надійний котловий блок і стрижневий пальник.
 • Використовуються контролери нового покоління, що дозволяють реалізувати будь-які варіанти опалювальної системи.
 • Наявні пакетні пропозиції в складі з високопродуктивним бойлером непрямого нагріву.
 • Сервіс здійснюється авторизованими сервісними партнерами.
ККД Нормативний ККД - 83% (Hs) / 92% (Hi).
Номінальний тиск газу 20 мбар
Допустимий робочий тиск 3 бар

Газовий котел Vaillant atmoVIT exclusiv двоступінчатий пальник 16, 21 - 47 кВт; 65, 75 - 160 кВт модель atmoCRAFT

Німеччина
Напольний котел Vaillant atmoVIT exclusiv
 • Опис
 • Переваги
 • Технічні характеристики

Котел atmoVIT exclusiv — напольний, низькотемпературний, автоматизований котел із вбудованим двоступінчатим атмосферним газовим пальником в режимі експлуатації котла  з температурою, що змінюється. Котел оснащений інжекційним двоступінчатим пальником з тепловідвідними керамічними стрижнями і автоматичним регулятором тиску газу. Котел має чавунний секційний блок теплообмінника з фронтальним люком візуального контролю та чистки. До комплекту входить дросель відхідних газів з лямбдою управління і з узгоджуванням кількості повітря для горіння на 1-ому та 2-ому ступені. Електронна система розпалювання і контролю наявності полум’я. Вбудований в панель управління регулятор дозволяє керувати температурою подаючої лінії і температурою водонагрівача. Наявне місце для установки розширювальних контролерів VRC410s (погодозалежне управління одним прямим контуром і ГВП) та VRC420s (погодозалежне управління одним прямим контуром, одним контуром зі змішувачем і ГВП). Для приготування гарячої води котел використовується спільно з бойлерами непрямого нагріву  uniSTOR різної форми та місткості від 120 до 500 літрів. Котел має високий, середній протягом опалювального періоду ККД до 94%. Котел atmoVIT exclusiv оснащений двоступінчатим пальником, що дозволило скоротити частоту включення котла приблизно на 70% у порівнянні з одноступінчатим котлом. Це не тільки дозволяє економити на енергоносії, але й зменшує шумове навантаження. Пальник котла включається на необхідний ступінь в залежності від потреби тепла. В період міжсезоння atmoVit exclusiv працює в економічному режимові на першому ступені потужності. Коли настає сильний холод та морози, котел виходить на повну потужність і автоматично перемикається на другий ступінь. Котли з двоступінчатим пальником atmoVIT exclusiv (16 …47 кВт) і atmoCRAFT (65 … 160 кВт) в складі пакетних пропозицій не продаються.

 • Виробник – один з провідних підприємств опалювальної техніки в Європі, представник преміум-сегмента.
 • Двоступінчатий пальник оптимізує економічність котла.
 • Якість зборки і матеріалів, досконалий зовнішній вигляд, досконала автоматика.
 • Ремонтується завдяки швидкороз’ємним з’єднанням.
 • Сервіс здійснюється централізованою сервісною службою Vaillant
ККД Середній за опалювальний період ККД до 92%
Максимально допустимий робочий тиск 3 бар
Температура подаючої лінії 35 - 83 С°