Київ, Україна пн-сб з 10:00 до 19:00

Одноконтурний котел — особливості використання.

Настінний одноконтурний котел встановлюється в комплексі з бойлером непрямого нагріву, який гарантує приготування гарячої води. Ця схема усуває всі недоліки двоконтурних котлів і дозволяє комфортно використовувати гарячу воду. Наявність бойлера з готовою кількістю гарячої води допоможе організувати лінію циркуляції, що дозволяє при відкритті крану моментально отримати гарячу воду необхідної температури без зливання захололої в трубах води. Також схема гарантує постійний тиск и температуру гарячої води навіть при підключенні кількох споживачів. Тому схема забезпечує комфортне користування гарячою водою за наявності декількох санвузлів, душа і біде, які найбільш чутливі до змінних показників температури гарячої води. Відносно не високий ККД і відсутність погодозалежної теплогенерації  обмежують функціонування одноконтурних котлів в опалювальних системах будинків середньої та великої площі, що потребують максимальної економічності. В цих випадках застосовуються саме конденсаційні одноконтурні котли. Одноконтурні котли зручно купувати в комплекті пакетних пропозицій з базовим зниженням вартості комплекту обладнання (котел + бойлер).

Одноконтурний котел Vaillant TEC PLUS VU

Німеччина
Одноконтурний котел Vaillant TEC PLUS
 • Опис
 • Переваги
 • Технічні характеристики

Vaillant — один із найбільших виробників опалювального обладнання. Випустив перший в світі настінний водонагрівач, а пізніше перші одно- ті двоконтурні настінні газові котли.

Vaillant TEC PLUS VU – газовий настінний одноконтурний котел із модулюючим пальником, виробленим з хромонікелевої сталі з мідним теплообмінником опалення. Режим ГВП забезпечується  вбудованим трьохходовим клапаном з сервоприводом, що переключає опалювальну воду з контуру опалення на теплообмінник бойлера. Нагріваючи бойлер, трьохходовий клапан переключає опалювальну воду до системи опалення, гарантуючи пріоритет по ГВП. Пальник пристосований до нашого тиску газу — 13 мбар. Мікропроцесорна система управління керує усіма елементами котла.  Швидкість обертання циркуляційного насоса модулюється в залежності від режиму роботи, що зменшує споживану потужність та показники шуму. Потужний гідроблок з мідними трубопроводами пристосований до швидкої заміни своїх компонентів. Котел має стильні закруглені ручки та великий LCD дисплей з блакитною підсвіткою. Лицьова панель закривається захисною панеллю. Котел Vaillant TEC PLUS VU виступає в складі пакетних пропозицій.

 • Виробник – засновник класу настінних котлів.
 • Котел має високий для свого класу ККД, відмінний дизайн та високу надійність.
 • Можливість розширення автоматики: погодозалежне управління необхідною кількістю контурів, каскадне управління декількома котлами.
 • Сервіс здійснюється централізованою сервісною службою Vaillant.
 • Один із лідерів у своєму класі.
Можливий об’єм бойлера непрямого нагріву 120л, 150л, 300л
Димарний варіант atmoTEC PLUS VU
Номінальна потужність 24, 28 кВт
Модуляція потужності (24кВт) 9,6–24 кВт
Модуляція потужності (28кВт) 10,9–28 кВт
Температура ГВП 15–75°C
Споживана потужність (24кВт) 97Вт
Споживана потужність (28кВт) 97Вт
Нормативний ККД 93%
Турбирований варіант turboTEC PLUS VU
Номінальна потужність 24, 28 кВт
Модуляція потужності (24кВт) 8,1–24кВт
Модуляція потужності (28кВт) 9,5–28кВт
Температура ГВП 15–75°C
Споживана потужність (23, 28кВт) 145Вт
Споживана потужність (32кВт) 180Вт
Нормативний ККД 93%

Одноконтурний котел BUDERUS Logamax U052- 24

Німеччина
Одноконтурний котел BUDERUS Logamax U052- 24
 • Опис
 • Переваги
 • Технічні характеристики

BUDERUS є одним з найбільших виробників опалювальної техніки в Європі. Відрізняється інноваційними технологіями та особливою якістю продукції серед лідерів. BUDERUS представляє преміум-сегмент опалювальної техніки.

Logamax U052 — газовий настінний одноконтурний турбирований котел з мідним теплообмінником і з потужністю 24 кВт. Для розігріву гарячої води експлуатується спільно з бойлером непрямого нагріву. Застосовується класична схема приготування гарячої санітарної води, коли вбудований трьохходовий клапан з сервоприводом переключає опалювальну воду на теплообмінний бойлер непрямого нагріву. В водонагрівачах BUDERUS труби теплообмінника видовжені донизу, за рахунок чого в ньому відсутні холодні зони і забезпечується рівномірний розподіл тепла. Теплові втрати водонагрівачів BUDERUS більше ніж на 30% нижче показників, допустимих нормами DIN. Так, охолодження води в водонагрівачах за 24 години складає: об’єм 150 л — 8,6°С; об’єм 200 л — 7,3°С; об’єм 300 л — 5,7°С. Сучасна система управління забезпечує ефективну та безпечну роботу котла.  Котел повністю сумісний з новітніми блоками управління компанії Buderus (RC10, RC20, RC35), а також з допоміжними модулями. Після розширення автоматики він може працювати в режимі в погодозалежної теплогенерації. Модернізація автоматики дозволяє підключити другий опалювальний керований контур або організувати сумісну з геліосистемою роботу.

 • Виробник — фірма, що вже 275 років працює в галузі створення опалювального устаткування і представляє преміум-сегмент.
 • Завдяки конструкції котел має підвищену надійність, ефективність і тривалий термін служби.
 • Простий в управлінні.
 • Можливість модернізації системи за рахунок сумісності з різними контролерами управління.
 • Компактні розміри, сучасний дизайн.
 • Високоефективний водонагрівач.
 • Сервіс здійснюється авторизованими сервісними партнерами BUDERUS.
Турбирований варіант Logamax U052-24
Номінальна потужність 24кВт
Модуляція потужності (24кВт) 8,9–24кВт
Температура подаючої лінії 50–88°С
Температура нагріву гарячої води водонагрівачі до 75°С
Споживана потужність 155Вт
Розміри (висота × ширина × глибина) 735×400×360
Вага 35кг
Нормативний ККД 93%