Київ, Україна пн-сб з 10:00 до 19:00

Особливості  використання стальних панельних радіаторів.

Радіаторне опалення продовжує залишатись одним з найбільш доступних. Цей тип опалення найбільш часто  використовується. Сучасне радіаторне опалення все більше наближується до низькотемпературних опалювальних систем. На сьогоднішній день радіаторне опалення розраховується на максимальні температури подачі, які не перевищують 70 С° (при -22 С°), що збільшує системну економічність та комфорт в приміщенні. Основним та найбільш естетичним видом підключення радіатора є нижнє підключення з боку стіни. Використання термоголівок на радіаторах дозволяє підтримувати необхідну користувачеві температуру в приміщенні.

Радіатори E.C.A.

Турція
Радіатор E.C.A. Нижнє підключення зі стіни
 • Опис
 • Переваги
 • Технічні характеристики

Радіатори E.C.A., представлені на ринку України з 1998 року, заслуговано  зайняли за цей час гідне місце серед найвідоміших виробників стальних панельних радіаторів. Їх відрізняє сучасний дизайн, високі конвективні характеристики, надійність, відмінне співвідношення ціни та якості. Виробництво радіаторів розташоване в Турції, м. Маніса, де в 2005 році був побудований новий завод, оснащений двома високотехнологічними німецькими виробничими лініями. Європейський ринок, де реалізуються більше 60% радіаторів E.C.A., підтверджує високі стандарти радіаторів.

 • Десятирічна гарантія від заводу виробника
 • Сучасний дизайн, ідеальний білий колір, відмінна якість пофарбування та високоякісна обробка поверхні
 • Відмінна упаковка. Радіатори упаковані так, щоб їх можна було встановлювати і при цьому не знімати захисної коробки. Це уберігає радіатор від подряпин, бруду та пилу, що виникають під час проведення будівельних робіт
 • Конкурентна ціна за професіональної якості
Комплект поставки Кріплення, заглушка, кран Маєвського, ключ для стравлювання повітря, дюбелі з шурупами.
Конструкція Панелі радіаторів – це два профільовані стальні листи з високоякісної холоднокатаної сталі товщиною 1.15мм, що зварені по периметру роликовою зваркою (суцільним швом). Номенклатурний ряд радіаторів включає моделі з бічним та нижнім підключенням, 10, 11, 21, 22, 33-го типів, де перша цифра означає кількість панелей, а друга - кількість конвекторів.
Сфера застосування Радіатори розраховані на експлуатацію з робочим тиском до 10 атм і при умові максимальної температури 120°С. Кожний радіатор проходить тестове випробовування тиском 13 атм.

Радіатори KERMI

Німеччина
KERMI Profil - Kompakt, бокове підключення. Монтаж
 • Опис
 • Переваги
 • Технічні характеристики

KERMI — це, безперечно, найвідоміша марка радіаторів, і цей успіх абсолютно заслужений п’ятдесятирічною роботою компанії на ринках Європи. Радіатори KERMI виступають лідерами за всіма основними характеристиками радіаторів: найвищі теплотехнічні характеристики, бездоганний дизайн, надійний захист від корозії, німецька якість виробництва, оскільки радіатори виробляються тільки в Німеччині (м. Платтлінг). В радіаторах KERMI застосовується запатентована технологія ThermX2 Profil. Теплоносій спочатку подається до гріючої панелі, що повернута в приміщення, де віддає основне тепло, після чого теплоносій віддає тепло гріючій панелі, що повернута до стіни.  Не зважаючи на велику кількість переваг, радіатори KERMI також мають коркурентноспроможну ціну.

 • Високі теплотехнічні характеристики завдяки технології ThermX2 Profil
 • Якісна антикорозійна обробка та пофарбування
 • Краща якість сталі
 • Німецька якість виробництва
 • Кріплення дозволяють вирівнювати радіатор по вертикалі та по горизонталі
Товщина сталі стінки панелі 1,25 мм
Робочий тиск 10 бар
Контрольний тиск 13 бар
Застосовувана сталь Низьковуглецева, високолегована, холоднокатана сталь, за своїми властивостями наближена до нержавіючої
Гарантія Гарантія 10 років