Київ, Україна пн-сб з 10:00 до 19:00

Монтаж високоефективних, економічних, комфортних систем опалення

Монтаж опалювальних систем

Монтаж високоефективних опалювальних систем - основній напрям роботи нашої фірми.
Виходячи з поставлених завдань, Ви отримаєте надійну опалювальну систему з мінімально можливими витратами на енергоносії за прийнятною ціною.
Створена система передбачатиме можливість наступної установки додаткових теплогенераторів (електро- або твердопаливних котлів) з можливістю розширення автоматики управління.

Перейти: Монтаж опалювальних систем
Монтаж теплових насосів

Найбільш високоефективні системи опалення – це опалювальні системи на теплових насосах. Повна незалежність від постачання, ціни й, найголовніше, якість газу, пожежна і газова безпека, невисокі тарифи на опалення - ось основні переваги теплового насосу. Ми є одними з перших в Україні, хто почав встановлювати теплові насоси, і з усією відповідальністю рекомендуємо довіряти установку дорогої і складної системи як в проектуванні, так і в монтажі тільки професіоналам.

Перейти: Монтаж теплових насосів
Модернізація опалювальних систем

Зростання цін на газ, погана якість газу і його постачання змушують користувачів встановлювати більш ефективні теплогенератори або ж теплогенератори на будь-яких інших енергоносіях. Модернізація опалювальної системи повинна суттєво зменшувати витрати на опалення, а також збільшувати рівень комфорту. Підхід до модернізації кожної опалювальної системи повинен бути індивідуальним, з урахуванням особливостей існуючої системи. Модернізуючи системи, Ми застосовуємо електрокотли, звичайні й піролізні твердопаливні котли, теплові насоси й сонячні колектори.

Перейти: Модернізація опалювальних систем
Сервісне обслуговування Buderus, Viessmann

Ми забезпечуємо опалювальне обладнання якісним сервісом. Регулярне сервісне обслуговування гарантує безпечну експлуатацію обладнання, роботу з максимальною ефективністю, надійну працездатність під час опалювального сезону, а також термінове усунення несправності, якщо відмова все ж таки мала місце. Наша сервісна служба оснащена усіма необхідними інструментами, діагностичним обладнанням, запчастинами. Інженери проходять необхідне щорічне навчання з сертифікацією. Доступні ціни й швидке реагування на звернення вигідно відрізняють наш сервіс.

Перейти: Сервісне обслуговування