Київ, Україна пн-сб з 10:00 до 19:00

Як створити Свою опалювальну систему на тепловому насосі?

Дзвінок до нас.

Зателефонуйте до нас і Ви отримаєте первинну інформацію про системи на теплових насосах: повітряний чи геотермальний тип теплових насосів краще застосувати у вашому випадку; які характеристики забезпечить така система; орієнтовна вартість котельні на тепловому насосі. Переконайтесь, що Ви маєте справу із професіоналами, і Ми домовимось про зустріч.

Зустріч в офісі.

Для продуктивної зустрічі необхідні поетажні плани Вашого будинку і план ділянки, якщо мова йде про геотермальний тепловий насос. Під час зустрічі ми виберемо тип теплового насосу, його потужність, виробника, тип пікового довідника, можливість роботи на охолодження в літній період, приймаючи до уваги Ваші вимоги до опалювальної системи. На поетажних планах уточнимо температурний режим приміщень, тип обігрівання і розробимо оптимальний формат майбутньої опалювальної системи, розрахованої для сумісної роботи з тепловим насосом. Щоб остаточно зрозуміти, яку опалювальну систему на тепловому насосі Ви будете мати, Ми пропонуємо після зустрічі оглянути діючі системи Вашого формату.

Розрахунок технологічного проекту.

Розрахунок технологічного проекту проводиться у суворій відповідності із документацією проектування виробника теплового насосу та у відповідності із загальноєвропейськими вимогами проектування теплових насосів. За результатами проекту складається легко контрольований, чесний кошторис, який складається з переліку використовуваних матеріалів (виробник, назва, код, кількість, вартість) та переліку виконуваних робіт. Такий «прозорий» кошторис дозволяє легко контролювати ціну, кількість матеріалів та їхню якість. Ми застосовуємо знижки на використовувані матеріали та обладнання. В залежності від складності проекту розрахунок займає 3 – 5 днів. Замовник не сплачує за виконання проекту.

Коректування кошторису, остаточний проект.

Кошторис і бюджет не завжди співпадають, але грамотне коректування кошторису дозволить Вам мати надійний тепловий насос із паспортним коефіцієнтом перетворення, а нам роботу, в якій Ми зацікавлені. Ми допускаємо зменшення вартості тільки за умови збереження основних характеристик — надійності та ефективності опалювальної системи на тепловому насосі. За бажанням Замовника кошторис по сплаті може бути розбитий у відповідності із трьома основними технологічними етапами:  бурові роботи, монтаж геотермальних зондів, установка розподільника зондів; монтаж топкової на тепловому насосі; монтаж низькотемпературної системи опалення. Це дозволяє знизити фінансове навантаження.

Укладання договору, початок робіт.

Договір укладається за скорегованим кошторисом після виїзду на об’єкт. В договорі вказуються вартість матеріалів і робіт, терміни і об’єми їхнього виконання (якщо необхідно з розподіленням на етапи), порядок сплати, гарантійні обов’язки, штрафі санкції. До договору докладається поелементний кошторис. Після підписання договору вартість є остаточною. Після сплати Замовником 100% вартості матеріалів виконроб постачає обладнання на об’єкт і починається монтаж системи.  При завозі обладнання виконроб звітує згідно кошторису. Сплата робіт відбувається після здачі системи.

Закінчення робіт, запуск і здача системи.

В залежності від технологічної складності операції, а також її впливу на ефективність створюваної системи кожний етап обов’язково контролюється або бригадиром, або виконробом, або директором фірми.

Закінчення робіт, запуск і здача системи, початок експлуатації теплового насосу.

Монтаж опалювальної системи виробника відбувається із дотриманням технології виконання робіт, із контролем найбільш відповідальних операцій виконробом і директором фірми. Монтаж закінчується установкою котельної автоматики, після чого відбувається випробування контурів геотермальних зондів і опалювальної системи опресовочним тиском. Запуск і здача готової опалювальної системи відбувається в термін, що вказується в договорі, із перевіркою усіх елементів, з балансуванням і наладкою систем.  Сервісна служба налагоджує і запускає тепловий насос в експлуатацію, після чого починається гарантійне та сервісне обслуговування. Замовник сплачує за виконані роботи згідно кошторису і отримує комплект документів на систему опалення: технологічний проект, паспорти та інструкції на обладнання, гарантійні талони. З початком експлуатації опалювальної системи на тепловому насосі ми забезпечуємо гарантійний та післягарантійний супровід наших систем.