Київ, Україна пн-сб з 10:00 до 19:00

Як ми знижуємо витрати на опалення

Модернізація опалення, зниження витрат на опалення завжди передбачає застосування комплексу найбільш ефективних заходів, які доступні на даному об’єкті. Закінчена обробка будинку, готовий ландшафтний дизайн можуть обмежувати застосування деяких рішень (наприклад, можливість встановити геотермальний тепловий насос). Ми застосовуємо найбільш ефективні рішення, що дозволяють істотно знизити витрати на опалення:

– Заміна старого котла або переклад його в режим резервного, з установкою нового, більш ефективного теплогенератора. Найбільш ефективними теплогенераторами, на сьогодні є: газові конденсаційні котли, піролізні твердопаливні котли, геотермальні і повітряні теплові насоси, геліосистеми … Застосування більш ефективного теплогенератора, дозволяє знизити споживання енергоносіїв на 10-30%.

– Установка ефективного дублюючого теплогенератора, на відмінному від основного котла вигляді палива. Така схема, дозволить перемикаючись з одного теплогенератора на інший, залишатися в низьких тарифах на кожен енергоносістель (наприклад: газ – електрика).

– Застосування погодозалежної автоматики. Погодозалежна автоматика визначає скільки при існуючій зовнішній температурі дому необхідно тепла і теплогенератор під управлінням автоматики, його виробляє. Тепла виробляється рівно стільки, скільки потрібно дому в даний момент, з урахуванням зовнішньої температури, утеплення будинку, заданої температури в приміщеннях. Застосування автоматики дозволить зменшити енерговитрати на 25 – 30%.

– Автоматика управління температурами по приміщеннях, дозволяє виводити приміщення, які в даний момент не використовуються, із загального температурного балансу. Автоматика також дозволяє програмувати температуру в приміщенні, знижуючи її, коли в приміщенні не знаходяться люди (наприклад, в робочий час і вночі, для комфортного сну). Застосування автоматики не тільки підвищує економічність системи опалення, а й збільшує комфорт. Зниження температури на 1 ° С, знижує споживання енергоносіїв на 6%. При модернізації системи опалення, в будинку з закінченою обробкою, як правило застосовуються бездротові системи управління температурами в приміщеннях. Такі системи дозволяють безпровідно управляти радіаторами, теплими підлогами, при необхідності через інтернет і телефон.

Приклади модернізації опалення, зниження витрат на опалення

– заміна газового підлогового чавунного котла, на конденсаційний газовий котел з погодозалежної автоматикою і трьома сонячними колекторами для підтримки гарячого водопостачання. Така модернізація системи дозволила знизити витрати на опалення і приготування гарячої води на 35-40%. Система працює повністю в автоматичному режимі.

– до системи опалення на газовому підлоговому котлі , підключений дров’яної піролізний котел з буферною ємністю, в якості основного теплогенератора. Застосування буферної ємності дозволяє збільшити час між завантаженнями котла, а також забезпечує роботу котла на максимальній ККД (з високою температурою подачі). Витрати на опалення знижені більш ніж на 40-45%. Система вимагає контролю і обслуговування з боку користувача (завантаження паливом котла, контроль горіння, чистка …)

– до системи опалення, на газовому підлоговому котлі, підключений повітряний тепловий насос Bosch (Німеччина), в якості основного теплогенератора.Це один з найбільш ефективних і найбільш просто реалізованих варіантів суттєвого зниження вартості опалення і приготування гарячої води, що в даному випадку забезпечило зниження витрат на опалення понад 50%.  Система працює повністю в автоматичному режимі. Наявність погодозалежної автоматики в комплекті, простота підключення до існуючої системи опалення, установка протягом 3-4 днів, надійна і ефективна робота в нашому кліматі, дозволяють застосовувати це рішення практично на всіх об’єктах, для істотного зниження вартості опалення.

Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що ми виконаємо ефективну і раціональну модернізацію Вашої системи опалення.

Ми – сімейна фірма і дорожимо своєю репутацією.

Галерея модернізованих систем опалення        Поради по модернізації           Діючі акції