Київ, Україна пн-сб з 10:00 до 19:00

сервісне обслуговування кращих
німецьких виробників
Сервіс Bosch, BUDERUS, VIESSMANN

Ми гарантуємо якісне сервісне обслуговування обладнання провідних виробників опалювальної техніки VIESSMANN, BUDERUS. Здійснюємо повний спектр послуг: підбір, проектування і монтаж обладнання, установка котельної автоматики; введення обладнання в експлуатацію з настройкою котлів і автоматики; сервісне обслуговування обладнання як у рамках договору, так і за разовим викликом; екстрений ремонт обладнання у випадку аварійної ситуації, відмовлення, збою; продаж оригінальних запасних частин та витратних матеріалів; модернізація обладнання із можливою заміною котла, автоматики більш досконалими моделями.

Введення обладнання в експлуатацію

Цей вид робіт в першу чергу впливає на безпечну та економічну роботу обладнання. Без робіт, пов’язаних із введенням в експлуатацію, гарантія на обладнання не надається. На цьому етапі на відсутність помилок перевіряються гідравлічна схема, підключення димарів, газове підключення і відсутність його витікань, наявність приточно-витяжної вентиляції. За допомогою сервісного обладнання котли настроюються на максимально ефективну роботу з конкретною опалювальною системою, з існуючим димарем, з місцевим тиском газу. Автоматика настроюється в залежності від потреб користувача, проводиться інструктаж.

Сервісне обслуговування

Котельне обладнання діє в жорстких фізико-хімічних умовах з постійно змінними тепловим і гідравлічним навантаженням, тому обов’язково повинні періодично проводитись роботи з обслуговування. Ці процедури дозволять уникнути робіт екстреного ремонту, що будуть коштувати набагато дорожче. Організувати обслуговування можна, уклавши договір з сервісного обслуговування, за якого Ваш виклик завжди буде в пріоритеті, а контроль з проведення планових робіт бере на себе Сервіс. Також можна замовити разовий виїзд з проведення обслуговування обладнання.

Ремонт обладнання

Як і будь-яке інше високотехнологічне обладнання, котельне обладнання в результаті багатьох факторів може знешкодитись. Котел може зупинитись не тільки в результаті поломки, а й через проблеми із димарем, газозабезпечення, засмічення фільтрів, порушення герметичності опалювальної системи. Тому ремонтно-відновлювальні роботи з працездатності обладнання починаються з діагностики. Досвід, наявність необхідного обладнання і запчастин дозволяють нам мінімізувати час, необхідний для усунення несправності. Виїзд проводиться в першу чергу за наявності договору з обслуговування.